Якісне творіння смаку

Dream Park Cafе – це класика української гостинності та хороші традиції української, європейської  та східної кухонь, що  переплітаються з приємними цінами.

Також у нас Ви завжди зможете скуштувати фірмові десерти за домашніми рецептами і почастувати себе ароматною класичною чорною та  ніжною, вершковою кавою, а також неповторним китайским чаєм .

Особливість кафе полягає у його розташуванні, адже Dream Park Cafе знаходиться в серці нашого міста, в центральному парку.
Кожен з трьох залів має свій особливий  інтер’єр, а отже і  настрій та чекає саме на свого гостя. Дизайн закладу та підбір картин втілила львівський дизайнер  Ольга Шевчук.

 

Завітайте самі чи з особливими для Вас людьми, щоб зануритись у  нашу приємну атмосферу та збагатитись  гарним настроєм.
Для постійних гостей діє система знижок

З 2014 року Dreampark Cafe приєднався до популяризації спорту у місті - на території  парку був обладнаний спортивний майданчик за європейськими стандартами. Вхід - безкоштовний.

 

Зірки української сцени та естради, будучи в Червонограді, охоче відвідують Dream Park.

 

Отож, якщо Вам подобається смачна та якісна їжа та любите приємну атмосферу –  завітайте  у Dream Park Cafе, що в центрі парку за адресою Паркова, 3.   Відчинені для Вас з 11:00 до 23:00.
Також працює служба доставки  – безкоштовна доставка  Вашого замовлення до дому, на роботу, та  в будь-яку точку міста.
Мрії збуваются. Ми знаємо це – 100%. А ще, ми смачно готуємо.

Хто не годує тіло,той не годує Дух!
 •  
  • Розташування

   м. Червоноград, вул. Паркова, 3а
   Відчинено: 11:00 – 23:00

   4-94-77
   093 85-75-999

    

 •